З метою врахування думки жителів територіальної громади та безпосередньо Малинівського старостинського  округу, Любецька селищна рада повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення селищної ради «Про припинення діяльності Малинівської гімназії Любецької селищної ради».

До обговорення пропонується вирішення питання припинення діяльності Малинівської гімназії Любецької селищної ради шляхом ліквідації юридичної особи.

Проєкт рішення селищної ради «Про припинення діяльності Малинівської гімназії Любецької селищної ради»» додається .

Відомості про місце і час проведення публічних заходів:  У приміщенні Малинівської гімназії Любецької селищної ради 14  червня 2024 року за адресою с.Малинівка вул. Центральна, 24. 

В ході зустрічі з громадськістю братимуть участь селищний голова – Костильов Валерій Миколайович, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради – Грищенко Тетяна Миколаївна. По завершенні виступу відбудеться дискусія з відповідями на запитання учасників зустрічі.

Зауваження та пропозиції (в довільній формі) просимо подавати в строк до 10 червня 2023 року на поштову адресу: смт Любеч, вул. Добринінська, 60; на ел. адресу: liubech_post@cg.gov.ua

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення надаються за адресою: смт Любеч, вул. Добринінська, 60 (відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради) та/або за телефоном +380993756190.

Прізвище, ім’я відповідальної особи: Грищенко Тетяна Миколаївна – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради.

Результати проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення селищної ради буде оприлюднено 28 червня 2024 року на офіційному веб-сайті Любецької селищної ради.