МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Любецька селищна територіальна виборча комісія

Чернігівський район Чернігівська  область

П О С Т А Н О В А

смт Любеч

19 год. 00 хв.

"28" жовтня 2020 року                                                                              № 15

Про  призначення повторного голосування

Встановлюючи результати голосування з виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області по багатомандатному виборчому округу №1 Любецька селищна територіальна виборча комісія з’ясувала, що двоє кандидатів у депутати до Любецької селищної ради, які претендують на останній мандат, набрали однакову кількість голосів. На підставі протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці №740645 та керуючись статтями 196, 269, 278 Виборчого кодексу України Любецька селищна територіальна виборча комісія постановила:

1. Призначити повторне голосування з виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області по багатомандатному виборчому округу №1.
  2. Цю постанову надіслати до ЦВК та до Любецької селищної ради, а також оприлюднити на веб-сайті Любецької селищної ради.

Голова селищної територіальної

виборчої  комісії                                                                        Г. Житкова

Секретар  селищної територіальної

виборчої   комісії                                                                    Н. Мещенинець