МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 жовтня 2020 року

ЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА № 17

"02" листопада 2020 року                                                                смт Любеч

Про призначення повторного голосування в багатомандатному
виборчому окрузі № 1  з перших виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

На підставі протоколу Любецької селищної територіальної виборчої комісії Чернігівського району Чернігівської області від "28" жовтня 2020 року про результати голосування з виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області у багатомандатному виборчому окрузі № 1 на перших виборах депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та Любецького селищного голови Чернігівського району Чернігівської області 25 жовтня 2020 року, зважаючи на те, що у відповідному виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів виборців набрали два кандидати у депутати, відповідно до пунктів 1, 19, частини другої статті 206, частини третьої статті 269, частин першої, третьої статті 281 Виборчого кодексу України Любецька селищна територіальна виборча комісія Чернігівського району Чернігівської області         п о с т а н о в л я є:

1. Призначити на неділю, "15" листопада 2020 року, повторне голосування з виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області у багатомандатному виборчому окрузі № 1 на перших виборах депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та Любецького селищного голови Чернігівського району Чернігівської області 25 жовтня 2020 року.

2. Включити до виборчого бюлетеня для повторного голосування кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі № 1, які за результатами голосування на перших виборах депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та Любецького селищного голови Чернігівського району Чернігівської області 25 жовтня 2020 року у відповідному виборчому окрузі набрали найбільшу і водночас однакову кількість голосів виборців:

1) Заліський Сергій Володимирович, самовисування, 02.02.1963 р.н., заступник директора КЗ «Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч», проживає смт Любеч.

2) Максименко Надія Дмитрівна, суб’єкт висування - політична партія «СЛУГА НАРОДУ», 08.08.1963 р.н., пенсіонер, проживає смт Любеч.

3. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії, Любецькій селищній раді Чернігівського району Чернігівської області, відділу ведення Державного реєстру виборців Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області, а також оприлюднити на офіційному вебсайті Любецької селищної ради.

Любецької селищної територіальної

виборчої комісії Чернігівського району

Чернігівської області                                                      Г. Житкова

МП