Результати повторного голосування до Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області 15 листопада 2020 року

Дата: 17.11.2020 09:06

Відповідно до пункту 1 частини першої, частин другої-п’ятої  статті 268 Виборчого кодексу України, встановлюючи результати повторного голосування з виборів депутатів Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Любецька селищна територіальна виборча комісія вирішила:

вважати обраною депутатом Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Максименко Надію Дмитрівну, 08.08.1963, освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, проживає в смт Любеч, багатомандатний виборчий округ №1, кількість голосів виборців, поданих на її підтримку – 166, суб’єкт висування - політична партія «СЛУГА НАРОДУ».