Розпочинаються планові навчальні збори з територіальної оборони

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

Агов, молодь Любецької ТГ!

Нам завжди приємно спілкуватись з громадськими активістами! Це ми любимо робити у форматі опитування) Звертаємось до Вас з проханням  дати відповідь на питання анкети. Вона анонімна, тому не боїмось, активно долучаємось та даємо чесні відповіді!

СБУ закликає українців особливо дбати про безпеку під час свят

Напередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. Адже щороку у цей період традиційно посилюється російська пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

Відкриття меморіалу пам’яті землякам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС

26 квітня відбувся мітинг-реквієм та урочисте відкриття меморіалу пам’яті ліквідаторам Чорнобильської катастрофи в смт. Любеч. Подія стала можливою передусім завдяки наполегливості та активній життєвій позиції голови Любецької селищної ради Валерія Костильова, агрохолдингу «Чернігівська індустріальна молочна компанія» та депутату Чернігівської обласної ради Леоніда Петрова.   Участь в урочистостях та покладання квітів до пам’ятника взяли селищний голова Валерій Костильов, депутат Чернігівської обласної ради Леонід Петров, голова міської асоціації афганців та Чорнобиля Юрій Русанов,   депутати селищної рад,  ліквідатори та інваліди аварії на Чорнобильській АЕС, керівники структурних підрозділів селищної ради, учні та вчителі шкіл, жителі громади.