Додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад до Любецької об’єднаної територіальної громади 23 грудня 2018 року.

З метою організації та проведення додаткових виборів депутатів до Любецької селищної ради 23 грудня 2018 року, та керуючись п.2 частини 4 статті 25 Закону України «Про місцеві вибори» Любецька селищна виборча комісія утворила наступні одномандатні виборчі округи:

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування   для отримання субсидії

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії

Тренінг «СТОП - БУЛІНГ»

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці школярів. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Небезпека ботулізму

Останнім часом почастішали випадки захворювання на ботулізм. Не минула ця біда і Чернігівську область. Так, за інформацією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області було  зафіксовано 2 нових випадки ботулізму.

КП «Любецьке» продовжує роботи по благоустрою громади.

КП «Любецьке» продовжує роботи по благоустрою громади. З серпня місяця були розчищені кладовища в с. Тараса Шевченка, с. Шумани, смт. Любеч, в с. Шумани відремонтована огорожа навколо кладовища. В смт Любеч повністю відновлена трибуна на стадіоні. Вперше за багато років була проведена робота з гідродинамічного очищення каналізаційної системи , для чого була залучена спецтехніка з ТОВ «Технології гідроочищення» м. Київ. Тривають роботи по ремонту системи водопостачання. Для населення надаються транспортні послуги по перевезенню вантажу, ритуальні послуги.