Опитування щодо ключових знань цифрової грамотності

Програма DOBRE планує провести навчання для мешканців партнерських громад і представників влади з підвищення навичок користування онлайн інструментами, онлайн послугами та інших цифрових навичок. Проводимо опитування, щоб бути для вас максимально корисними. Дайте будь ласка відповіді на питання в анкеті нижче, навіть якщо не плануєте навчатись, але є бачення, що було б корисним для мешканців ваших громад. Кінцевий термін заповнення анкети - 8 жовтня Дякуємо за ваш час та зацікавленість!

Споживачі замовили у «Чернігівгазу» ТО внутрішньобудинкових мереж для чотирьох тисяч приватних осель та ста багатоповерхівок

Власники газифікованих помешкань на Чернігівщині активно готуються до опалювального сезону. Щоб він пройшов стабільно та безпечно, проводять технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем.

ЗЕЛЕНА КРАЇНА ДЛЯ КОЖНОГО З НАС

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки – це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас із вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», – розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час прес-конференції, присвяченої старту програми.

ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР СУБСИДІЇ ТЕПЕР МОЖНА ОН-ЛАЙН

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків

З березня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки», який значно підвищив розміри штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки.