СБУ блокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством РФ розробляла плани захоплення влади

СБУ блокувала деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

«T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка»

Важливою тенденцією серед населення громади є те, що молоді люди мають запит на створення центрів спільнот, у яких можна проводити дозвілля, спілкуватися, обговорювати спільні теми, ділитися знаннями та просто відпочивати від роботи та домашніх турбот.

Бюджет участі для населення Любецької громади

В рамках реалізації проєкту «T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка», який було схвалено за результатами конкурсного відбору в межах Програми DOBRE, 19 жовтня відбувся семінар-тренінг на тему “Бюджет участі для населення Любецької громади”. Під час даного заходу,  учасники семінару натхненно  попрацювали над ідеями, оскільки Бюджет участі (громадський бюджет) дає можливість ініціативним жителям громади, які хочуть втілювати у життя креативні проєкти та знають, як це зробити, реалізовувати власні проєкти за різними напрямами за рахунок коштів місцевого бюджету.