Молодіжний  рух у громаді

В межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Любецькій ТГ було придбано технічні прилади, а саме: телевізор Smart TV, з Wi-Fi, що дасть змогу використовувати його автономно та мобільно без використання ноутбука чи ПК, та дозволить відтворювати зображення з більшою роздільною здатністю, передачою кольорів та яскравістю ніж при використанні проектора, стійка презентаційна для телевізора, мікрофони. Дане технічне оснащення потрібне для оснащення молодіжного простору в с. Тараса Шевченка, що допоможе активізувати молодіжний  рух у громаді, популяризувати  здоровий спосіб життя, ствердити моральні принципи та закладе для себе важливо-життєві пріоритети молодого покоління.

У десятки разів збільшено такси за незаконний вилов риби,- Чернігівський рибоохоронний патруль

6 жовтня 2021 року на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята постанова №1039 «Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. № 1209». Постанова набрала чинності з 12 жовтня 2021 року.

Люди мають вчасно отримати субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному періоді

Питання виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг знаходяться на постійному особливому контролі Уряду та керівництва Міністерства соціальної політики.

Любецька ТГ впроваджує механізм прозорості в бюджетному процесі.

Разом з експертом партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Олександром Мошнягул, в рамках Програми «DOBRE» та представниками Любецької селищної ради 12 жовтня провели інформаційну кампанію під час якої намагались простими словами розповісти жителям громади про місцевий бюджет, бюджетний цикл.

1 жовтня 2021 року працював Відкритий громадський простір “Бюджет участі: ідеї Любецької громади”, де всі бажаючі змогли зафіксувати власні ідеї щодо змін в громаді та отримали інформацію про Бюджет участі в громаді.