«Мери за економічне зростання»

Любецька селищна рада приєдналась до проекту «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Секретаріат проекту «Мери за економічне зростання» є основним виконавчим органом Ініціативи і керує втіленням Ініціативи в регіоні.

Куди подівся банкомат?

Багатьох жителів громади розхвилювала ситуація, яка склалася в даний час з приводу демонтажу банкомата «Приватбанк» та подальша доля відділення в цілому.

Благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади

Вчора, 17 грудня в Малинівському закладі загальної середньої освіти, за підтримки учнів, вчителів та жителів Малинівського старостинського округа відбувся благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади – Бабіч Володимиру, якому лише три рочки, а вже має боротися за своє життя.