«ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ»

«ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ»

Під таким гаслом в Т. Шевченківській бібліотеці працівники культури Гурська М. та Симонва Н. провели майстер-клас з майстринею Брагидою О. Були присутні учні та вчителі школи. Олена Леонідівна розповіла з чого почалася українська вишиванка та що означали кольори на ній. Потім дівчата відвідали майстринь вдома де мали змогу побачити роботи народних умілиць. Деякі з них я і хочу вам презентувати.

День вишиванки

День вишиванки

Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У 2019 році свято припало на 16 травня. Це поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

               У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

З Воскресінням Христовим!

З Воскресінням Христовим!

Прийміть сердечні вітання із світлим Воскресінням Христовим! Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні. Нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я здійснення й процвітання України. Христос Воскрес!

Весна, це не тільки пора пробудження, відродження та цвітіння...

Весна, це не тільки пора пробудження, відродження та цвітіння...

Один із напрямків активної політики зайнятості населення на ринку праці є громадські роботи, які організовуються місцевими органами влади у співпраці з державною службою зайнятості. Чому ж такому виду робіт відводиться важлива роль? Аргументи досить переконливі. Завдяки їм можна пом'якшити або випередити наслідки безробіття - залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби до існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто відкидає людину «на узбіччя життя». Завдяки участі у громадських роботах незайняті громадяни уникають психологічного стресу, соціальної деградації та дискваліфікації, натомість відчувають себе працездатними, повноцінними членами соціуму.

Дотримуємося правил поводження у  прикордонному районі

Дотримуємося правил поводження у прикордонному районі

Ріпкинська районна державна адміністрація  нагадує громадянам, що в межах контрольованих прикордонних районів діють визначені законодавством режимні правила. Так, відповідно до Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 зі змінами та доповненнями, громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.