Свято вшанування Преподобного Антонія Печерського

          На святій  Любецькій  землі у піднесеному і святковому настрої пройшло сьогоднішнє свято вшанування Преподобного Антонія Печерського. Він народився і виріс на дніпровських кручах Любеча. На святі були присутні Митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Благочинний Ріпкинського округу Отець Іоан, секретар Чернігівського єпархіального управління Отець Ігор,  Отець Дмитрій с. Старий Білоус, Отець Павел с.Ворб’їв, Отець Андрій с. Павлівка, Отець Іоан м. Чорноморськ.  Любеч радо зустрічає багато паломників, які приклоняються до ікони Антонія Преподобного та відвідують ближню та дальню Антонієві печери .

«Вільний простір сім’ї – шлях до щастя»

Є люди, які не знають, наскільки важливо те, що вони є в цьому світі. Є люди, які не знають, скільки радості дарує іншим їхня привітна щира усмішка. Є люди, які не знають, яким добром для інших є їхня чуйність. Є люди, які не знають, наскільки б біднішими інші почувались без них. Є люди, які не знають, що вони дарунок небес. Але могли б знати, якби їм про це розповісти.

Свято «Івана Купала»  на мальовничому березі річки Дніпро в Любечі

Івана Купала - особливе свято. Нехай не всі масово відзначають свято Івана Купала (як Великдень, наприклад), але про історію та традиції чули багато. Якщо Ви все-таки вирішили стрибати через вогнище і ворожити на Івана Купала - пора придумати веселі плани на свята. Але пам'ятайте, що Ви завжди можете зважитися на спонтанну відпустку, подумайте про те, куди б Ви могли поїхати на Івана Купала.

ВІТАЄМО З ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ!

Зелена неділя у батьковій хаті, І повно рай-цвіту, і ласки з теплом. Які ми з правіку любов'ю багаті. Зелена неділя у нас за столом. Церковні подзвони і поля освята. З любистку-барвінку горять три свічі. І хата свята, і освячена м'ята , І стіл, і на ньому пухкі калачі. Сидять доокола і діти і внуки, А з ними козацькі й чумацькі пісні. На вишитій скатерті – батькові руки, І мамині руки – два дива святі. І вікна в любистку, і стіни в уборах, І гладить маленький Ісусик ягня. В зелену неділю, неначе в Соборах, – Довкола любові Вкраїнська рідня!