Ігрове поле для пляжного волейболу

01 серпня на стадіоні селища Любеч відбулась зустріч представників селищної ради в особі заступника селищного голови з соціальних питань Буракової Лілії Олександрівни та начальника відділу освіти Грищенко Тетяни Миколаївни з гравцями молодіжної збірної команди з волейболу ВК «Любеч».

Свято вшанування Преподобного Антонія Печерського

На святій  Любецькій  землі у піднесеному і святковому настрої пройшло сьогоднішнє свято вшанування Преподобного Антонія Печерського. Він народився і виріс на дніпровських кручах Любеча. На святі були присутні Митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Благочинний Ріпкинського округу Отець Іоан, секретар Чернігівського єпархіального управління Отець Ігор,  Отець Дмитрій с. Старий Білоус, Отець Павел с.Ворб’їв, Отець Андрій с. Павлівка, Отець Іоан м. Чорноморськ.  Любеч радо зустрічає багато паломників, які приклоняються до ікони Антонія Преподобного та відвідують ближню та дальню Антонієві печери .