Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

Тренінг «СТОП - БУЛІНГ»

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці школярів. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Небезпека ботулізму

Останнім часом почастішали випадки захворювання на ботулізм. Не минула ця біда і Чернігівську область. Так, за інформацією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області було  зафіксовано 2 нових випадки ботулізму.

КП «Любецьке» продовжує роботи по благоустрою громади.

КП «Любецьке» продовжує роботи по благоустрою громади. З серпня місяця були розчищені кладовища в с. Тараса Шевченка, с. Шумани, смт. Любеч, в с. Шумани відремонтована огорожа навколо кладовища. В смт Любеч повністю відновлена трибуна на стадіоні. Вперше за багато років була проведена робота з гідродинамічного очищення каналізаційної системи , для чого була залучена спецтехніка з ТОВ «Технології гідроочищення» м. Київ. Тривають роботи по ремонту системи водопостачання. Для населення надаються транспортні послуги по перевезенню вантажу, ритуальні послуги.

Турнір на кубок Тарасевича К. М.

20 жовтня в с. Тараса Шевченка відбувся щорічний футбольний турнір на кубок Героя Радянського Союзу Тарасевича К. М. Змагалися за кубок команди Ріпок, Замглая та Тараса Шевченка. Було обрано найкращих гравців – це Антон Перінга (Т. Шевченка), Сергій Молочко (Замглай) та Воєдило Євгеній (Ріпки), а серед команд Перемогу здобули футболісти з смт. Ріпки, друге місце команда смт. Замглай та третє місце володарі поля – хлопці з с. Тараса Шевченка. Вручив кубки та привітав учасників та гостей турніру голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук. За підтримки спонсорів: Бондаря Олега, Симонова Василя, Симонова Миколи, Тарасевича Дмитра були нагороджені команди-учасники по 700грн. кожна.

День захисника Вітчизни

Любецька громада провела святкові заходи відзначення Дня захисника Вітчизни - свята, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. У кожному старостинському окрузі пройшли урочистості та святкові заходи, на які були запрошені учасники бойових дій у зоні АТО (а їх у громаді 64 чоловіка), їх родини, родичі, всі бажаючі. У цей день слова подяки адресувалися не лише учасникам бойових дій, а й ветеранам другої Світової війни, героям Чорнобиля, воїнам інтернаціолістам, Героям Небесної сотні. Вони всі не шкодуючи свого життя і здоров'я хоробро і відчайдушно боронили і боронять свою свободу і рідну землю, свій народ. Їх подвиг -взірець патріотизму і мужності. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, захисників України. Лише шануючи своїх героїв можна з впевненістю говорити про демократичне і мирне майбутнє нашої України.

Відкриття еколого-туристичного маршруту та екологічної стежки

                     03 жовтня 2018 року в селі Коробки  Малинівського старостинського округу Любецької селищної ради відбулось відкриття еколого-туристичного маршруту та екологічної стежки  в гідрологічному заказнику місцевого значення  озері Нижній Болгач.