Дотримуємося правил поводження у прикордонному районі

Ріпкинська районна державна адміністрація  нагадує громадянам, що в межах контрольованих прикордонних районів діють визначені законодавством режимні правила. Так, відповідно до Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 зі змінами та доповненнями, громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Паразит омела буквально "з’їдає" любецькі дерева.

Продовжуються весняні роботи з благоустрою селища. Триває реставрація стели «Любеч» при в’їзді в селище, змонтований новий паркан по вул. Чернігівській буд. 9 та розпочатий монтаж біля будинку 17.

Приємна новина для мешканців сіл Тараса Шевченка та Мокрі Велички!

З 06 березня 2019 року як результат довготривалих  перемовин між селищним головою С. Пінчуком та перевізником маршруту  Чернігів – Любеч ФОП «Пінчук О» , відбулися зміни у маршруті , автобус буде заїжджати до с. Мокрі Велички.  Автобус відправляється з  АС Чернігів за звичайним розкладом о 06год.20хв. до  смт Любеч та заходить до с. Мокрі Велички, о 07 год.30 хв. автобус буде відправлятися на Любеч (у будні дні), по вихідних автобус прямує за звичайним маршрутом.