Розпочинаються планові навчальні збори з територіальної оборони

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

Агов, молодь Любецької ТГ!

Нам завжди приємно спілкуватись з громадськими активістами! Це ми любимо робити у форматі опитування) Звертаємось до Вас з проханням  дати відповідь на питання анкети. Вона анонімна, тому не боїмось, активно долучаємось та даємо чесні відповіді!

СБУ закликає українців особливо дбати про безпеку під час свят

Напередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. Адже щороку у цей період традиційно посилюється російська пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.