ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Що таке торгівля людьми Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з'явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.

Сучасний вчитель – це професіонал, який знаходиться в постійному творчому пошуку.

Зміни в сучасному суспільстві  відбуваються прискореними темпами. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Саме тому особливо гостро постає потреба у творчих особистостях, які здатні критично мислити, опрацьовувати велику кількість інформації, самостійно здобувати знання, використовувати набуті знання і вміння в умовах швидкоплинних змін. Найбільш відповідальною в цих умовах є роль освіти. У сьогоденному світі "Нова українська школа" провідне місце відводить учителям нової формації: успішним, вмотивованим, компетентним, кваліфікованим. Вчителям,  які виконують в освітньому процесі ролі наставника, консультанта, менеджера, модератора, коуча. Вони самостійно і творчо здобувають інформацію, організовують дитиноцентрований процес. Отже, закладають надійне підґрунтя для навчання впродовж життя з метою особистісної реалізації.

Результат конкурсу на заміщення посади директора Тарасо-Шевченківського ЗЗСО

Тетяна Михайлівна Даниленко – переможець конкурсу на заміщення посади директора Тарасо-Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області.

«Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Від сьогодні набувають чинності окремі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Нововведення можуть торкнутися кожного українця, який користується будь-якими послугами чи купує будь-які товари. Адже від сьогодні усі надавачі послуг будуть зобов'язані обслуговувати та надавати інформацію в Україні українською мовою.