Мистецький проєкт «Золоте перевесло»

14 листопада 2019 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки мистецького проєкту «Золоте перевесло» з нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського художника декоративно-ужиткового мистецтва Олександра Саєнка, ім’я якого було занесене до списку видатних діячів культури світу. Мета проєкту: показати як творчі здобутки митця зберігають і примножують його нащадки – Ніна Саєнко і Леся Майданець; висвітлити співвідношення традиційного і новаторського у вітчизняному мистецтві; виставка спрямована на збереження і примноження національної культурної спадщини.

День міста Лоєв

12 жовтня в рамках меморандуму про співпрацю між Любецькою територіальною громадою та м. Лоєв, республіки Білорусь, представники громади були запрошені на святкування «76 річниці Лоєвського району від німецько-фашистських загарбників» та Дня міста Лоєв.

Зустріч із Національним консультантом Програми Розвитку ООН

11 жовтня 2019 року в смт. Любеч на подвір’ї будинку 7А по вул. Преображенській о 15:00 відбудеться зустріч із Національним консультантом Програми Розвитку ООН в Чернігівській області Світланою Рожок з питань управління багатоквартирними будинками.

Від сьогодні водії повинні вмикати ближнє світло фар

З 1 жовтня по 1 травня водії всіх механічних транспортних засобів повинні вмикати денні ходові вогні, у разі їх відсутності – ближнє світло фар, повідомляють у прес-службі патрульної поліції  «З 1 жовтня по 1 травня водіям всіх механічних транспортних засобів необхідно вмикати  денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу повинне бути включене ближнє світло фар. Це правило є обов’язковою для виконання у будь-який час доби»  Ця умова ПДР дозволяє іншим учасникам дорожнього руху помітити водія, оскільки в цей період тривалість світлового дня скорочується, а також змінюються погодні умови, тому  виникає потреба підвищити рівень видимості машин для пішоходів та інших учасників руху. Це зменшить травматизм та загибель учасників дорожнього руху.