Благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади

Вчора, 17 грудня в Малинівському закладі загальної середньої освіти, за підтримки учнів, вчителів та жителів Малинівського старостинського округа відбувся благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади – Бабіч Володимиру, якому лише три рочки, а вже має боротися за своє життя.

Новенька техніка для громади!!!

Любецькою селищною радою було придбано, для потреб громади, за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад через процедуру закупівлі відкриті торги:

Модернізація освітлення дитячого садочка.

Для дотримання санітарних норм та економії електроенергії, в дитячому садочку замінили старі неонові лампи на більш економні світлодіодні. На першому етапі будуть замінені лампи в ігрових кімнатах, де потребується найкраще освітлення, на черзі актова зала, коридори та спальні. Всього для повного переходу на більш екологічне та економічне «ЛЕД» освітлення дитячого садка планується замінити близько 100 ламп. Вуличне освітлення території садочка також  буде відновлене поетапно, на сьогоднішній день встановлені ліхтарі  зі сторони вул. Преображенська.