Привітання ветеранів органів місцевого самоврядування

7 грудня працівники Любецької селищної ради з квітами та з найкращими побажаннями привітали ветеранів органів місцевого самоврядування з їхнім професійним святом, які свого часу також працювали на благо народу. Дуже приємно було бачити радість в очах та чути слова подяки.

День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

День пам'яті жертв голодоморів

Сьогодні, 24 листопада, вшановуємо невинно убієнних голодом українців. Тисячі людей запалюють  свічку пам'яті та приходять до пам'ятних знаків, щоб згадати біль і смуток тисяч родин.

Додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад до Любецької об’єднаної територіальної громади 23 грудня 2018 року.

З метою організації та проведення додаткових виборів депутатів до Любецької селищної ради 23 грудня 2018 року, та керуючись п.2 частини 4 статті 25 Закону України «Про місцеві вибори» Любецька селищна виборча комісія утворила наступні одномандатні виборчі округи:

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії